Hakkımda

Masaüstü uygulama geliştirme (Holy Delphi!) ile yazılım dünyasına giren sayın ben, gerek iş, gerek web sektörünün daha cazip gelmesinden dolayı, asp.net ile web dünyasına giriş yaptım. Daha sonra .net yapısının bağımlılıkları olsun ve osx ortamında (artık macos oldu biliyorum -.- ) geliştirmeye el verişli olmamasından dolayı PHP dünyasına inceden geçiş yapmış oldum.

Şuan PHP (Laravel, Yii Framework),  AngularJS ve yeni yeni VueJS kullanarak, web uygulamaları geliştiriyorum. Boş kalan zamanlarımda ise JS frameworkleri ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Bir de bu ara mobil uygulama geliştirmeye sardım ama bakalım onun sonu nereye gidecek.

Web Programlama dışında özel olarak internet reklamcılığı ve dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Ortaya çıkan bir ürün yeterince iyi pazarlanmamışsa ne kadar başarılı olursa olsun, yok olup gidecektir. Bu yüzden üretmenin yanı sıra pazarlamayı da öğrenmek gerek diye düşünüyorum.

Şimdi buraya tüm ilgi alanlarım vs. yazarsam çok uzun olur, sizde zaten girip okumazsınız. En iyisi burda kesiyim bu kadar yeter.

Ha bu arada sosyal medya linklerim sağ tarafta.